ireporter

BARDEJOVSKÝ JARMOK 2018: Nakrúcajte udalosti vo vašom regióne

BARDEJOVSKÝ JARMOK 2018: Nakrúcajte udalosti vo vašom regióne

23.08.2018 – Katarína Korcová

V Prešovskom kraji sa od 23. – 26. augusta 2018 koná 667. ročník historického 47. ročník novodobého Bardejovského jarmoku. Pozrite si zábery z tohto výnimočného podujatia.

Mesto Bardejov ožilo netradičným ruchom remeselníkov, obchodníkov a návštevníkov. Súčasťou jarmoku je bohatý program, ktorý sa začal okresnou výstavou ovocia a zeleniny v Poľsko-slovenskom dome na Radničnom námestí. Nebudú chýbať ani pohostinské stánky s gurmánskymi špecialitami a nápojmi, remeselníci so svojimi výrobkami, zábavné atrakcie,lunaparky či bohatý kultúrny program všetkých hudobných žánrov. V uliciach Bardejova nakrúcal iReportér František Lakata.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM