ireporter

BRATISLAVSKÚ KOLIBU A KAMZÍK SPÁJA NOVÁ AUTOBUSOVÁ LINKA

BRATISLAVSKÚ KOLIBU A KAMZÍK SPÁJA NOVÁ AUTOBUSOVÁ LINKA

10.02.2018 – Katarína Korcová

Bratislavskú Kolibu a Kamzík spája nová autobusová linka, ktorá bude premávať počas víkendov a prázdnin priamo k televíznemu vysielaču. Video zaznamenal Viliam Šuška.

Nová autobusová linka 144 v Bratislave spája Kolibu a Kamzík. Týmto krokom chce hlavné mesto uľahčiť cestujúcim prepravu k televíznemu vysielaču. Autobusy budú premávať počas víkendov a prázdnin. Nástupište a výstupište bude zriadené v križovatke na Kamzík. Pozrite si video, ktoré poslal do spravodajstva Viliam Šuška.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM