ireporter

CHYSTÁTE SA DO KÚPEĽOV? Podeľte sa s nami o svoje zážitky

CHYSTÁTE SA DO KÚPEĽOV? Podeľte sa s nami o svoje zážitky

07.08.2018 – Katarína Korcová

Plánujtete navštíviť niektoré z našich kupeľných miest a chcete sa s nami podeliť o svoje zážitky? Posielajte zábery z kúpeľov prostredníctvom aplikácie.

Na Slovensku máme až 18 kúpeľmých miest. K najstarším a najvyhľadávanejším kúpeľným strediskám patria Kúpele Lúčky, Trenčianske Teplice, Rajecké Teplice, Sklené Teplice či Smrdáky. Medzi najmladšie kúpeľné miesta patria Kúpele Dudince neďaleko Zvolena či Kúpele Nimnica, ktoré sa nachádzajú v Trenčianskom kraji. Ak ste sa rozhodli navštíviť niektoré z našich kúpeľných miest, nakrúťte to a videá pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM