ireporter

Deň otvorených dverí na Strednej priemyselnej škole dopravnej v Trnave 2021

Deň otvorených dverí na Strednej priemyselnej škole dopravnej v Trnave 2021

08.10.2021 – Katarína Korcová

Dňa 7. októbra 2021 sa na Strednej priemyselnej škole dopravnej v Trnave uskutočnil Deň otvorených dverí. Pozrite si zábery, ktoré nakrútil iReportér Marián Nomilner.

Stredná priemyselná škola dopravná v Trnave, ktorá je partnerskou školou Fakulty elektrotechniky informačných technológií Žilinskej univerzity, zorganizovala vo štvrtok 7. októbra 2021 Deň otvorených dverí pre deviatakov a výchovných poradcov. V rámci tohto podujatia záujemcom predstavila všetky svoje študijné odbory. Každý účastník bol zaradený do zlosovania a mohol vyhrať hodnotné vecné ceny a tiež sa povoziť aj v elektromobile, ktorý úspešne reprezentoval školu v medzinárodných súťažiach. Pozrite si zábery od iReportéra Mariána Nomilnera.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM