ireporter

DIGITÁLNA GALÉRIA V TATRANSKEJ POLIANKE: Zábery nakrútila Estera Lukačková

DIGITÁLNA GALÉRIA V TATRANSKEJ POLIANKE: Zábery nakrútila Estera Lukačková

07.03.2020 – Katarína Korcová

Digitálna galéria v Tatranskej Polianke je unikátom v strednej Európe. Zábery nakrútila iReportérka Estera Lukačková.

Autormi digitálnej galérie v Tatranskej Polianke sú Marián Bizub a Marián Aštáry - stoja aj za projektom Tricklandia v Starom Smokovci. Za ideovým obsahom jednotlivých expozícií je dokumentarista Pavol Barabáš. "Využívame rôzne formy prezentácie, ako sú digitálne simulácie, virtuálna realita, 3D projekcie, rozšírená realita, fotografie či tieňohra", hovorí Aštáry. Prezentácie sa nachádzajú na ploche 600 metrov štvorcových a a ponúkajú až 140 metrov štvorcových projekčných plôch a 120 metrov štvorcových zrkadiel. Pozrite si zábery z galérie, ktoré zaznamenala iReportérka Estera Lukačková.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM