ireporter

FESTIVAL MEDOVÝCH NÁPOJOV V SMOLENICIACH: Video nakrútil Marián Nomilner

FESTIVAL MEDOVÝCH NÁPOJOV V SMOLENICIACH: Video nakrútil Marián Nomilner

23.08.2021 – Katarína Korcová

V sobotu 21. augusta 2021 sa v areáli miestneho medovinárstva Včelovina v Smoleniciach uskutočnil festival medových nápojov Medokvas. Pozrite si zábery od iReportéra Mariána Nomilnera.

V sobotu 21. augusta 2021 sa v areáli miestneho medovinárstva Včelovina v Smoleniciach (okres Trnava) uskutočnil festival medových nápojov Medokvas. Na programe bola už tradične degustácia medového burčiaku, všetkých druhov medovín, medového piva či sajdru. Tohtoročnou novinkou boli miešané limonády s Včelovinou s príchuťou malín, šípok či duly, ktoré zachutili nielen dospelým, ale aj deťom. Nechýbali ani stánky s dobrým jedlom ako sú sladké palacinky alebo tradičné slané šporheltníky či koláče z rúk šikovných cukrárok z blízkeho okolia. To všetko sprevádzala výborná hudba a zábava. Súčasťou festivalu boli aj prehliadky medovinárstva a pre deti zábavné aktivity vo včelárskej záhrade. Festival medových nápojov Medokvas sa konal prvýkrát v roku 2015 a majitelia medovinárstva Včelovina zo Smoleníc ho organizujú každoročne na jar, v lete a na jeseň. Vzhľadom na epidemiologickú situáciu v roku 2020, ako aj tento rok, podarilo sa im usporiadať len letný augustový festival. Pozrite si zábery od iReportéra Matiána Nomilnera.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM