ireporter

FESTIVAL POHODA OBJEKTÍVOM iREPORTÉRA

FESTIVAL POHODA OBJEKTÍVOM iREPORTÉRA

09.07.2018 – Katarína Korcová

V dňoch 5.-7. júla sa v Trenčíne uskutočnil 22.ročník festivalu Pohoda. Pozrite si zábery z tohto podujatia.

Umelecký festival Pohoda sa koná vždy druhý júlový víkend na letisku v Trenčíne. Jedná sa o najväčší multižánrový festival na Slovensku, kde sa stretávajú alternativa, elektronika, world music a punk spolu s literatúrou, tancom, vizuálnym umením, filmom a divadlom. Toto podujatie, ktoré v roku 1997 založili Michal Kaščák a Mário Michna, vytvára jedinečný priestor na stretnutie rôznych kultúr. Na festivale nechýbali ani naši iReportéri. Pozrite si zábery, ktoré nakrútil Adrián Horný.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM