ireporter

FOTOGRAFICKÁ SÚŤAŽ "CHOĎ A FOŤ" POZNÁ SVOJICH VÍŤAZOV

FOTOGRAFICKÁ SÚŤAŽ "CHOĎ A FOŤ" POZNÁ SVOJICH VÍŤAZOV

15.12.2017 – Katarína Korcová

V Prešovskom kraji sa uskutočnil piaty ročník fotofrafickej súťaže "Choď a foť". Video z vernisáže výstavy fotografíí nakrútil iReportér Radoslav Babjarčík.

Vernisáž výstavy fotofrafií piateho ročníka súťaže "Choď a foť" sa uskutočnila v divadle Jonáša Záborského v Prešove. Súťaž pre amatérskych i profesionálnych fotografov pripravila Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska, ktorá touto formou prezentuje krásy a zaujímavosti Prešovského kraja. Do tohtoročnej súťaže bolo prihlásených 395 fotografií v štyroch kategoriách: 1. Black &​ white, 2. Kultúra, tradície a história, 3. Príroda, 4. Šport, športové aktivity. O víťazoch súťaže rozhodla odborná porota, ktorej predsedal známy fotograf Ján Štovka.  Dominovali najmä fotografie so zimnou tematikou. Na vernisáži bolo vystavených za účasti autorov 41 fotografií.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM