ireporter

iREPORTÉR AKO HOSŤ V RELÁCII REGINA: Pozrite si zostrih z vysielania

iREPORTÉR AKO HOSŤ V RELÁCII REGINA: Pozrite si zostrih z vysielania

06.02.2020 – Katarína Korcová

Náš pravidelný iReportér Jaro Karak sa stal hosťom relácie Regina, kde porozprával o svojich záľubách vo fotografovaní ale i v nakrúcaní videí. Pozrite si zostrih z vysielania relácie.

iReportéra Jara Karaka baví fotenie už dlhšiu dobu. Fotografuje hlavne prírodu, nočnú oblohu, búrky a blesky, ale podarilo sa mu zachytiť aj polárnu žiaru. Jeho fotografie z Fínska sa ocitli aj na výstave v Brezne.

Vo videu z vysielania relácie Regina vám ponúkame rozhovor s iReportérom Jarom Karakom. Uvidíte jeho fotografie zo Slovenska a zo zahraničia a vypočujete si aj o jeho záľube v nakrúcaní videí pre projekt iReportér RTVS.

Reláciu odvysielala dňa 4.2. o 16:20 RTVS.

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14356/212411

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM