ireporter

JÁNOŠÍKOVA HLAVA: Skalný útvar v Kvačianskej doline nakrútil Vlado Kurina

JÁNOŠÍKOVA HLAVA: Skalný útvar v Kvačianskej doline nakrútil Vlado Kurina

21.11.2017 – Katarína Korcová

Video z Kvačianskej doliny nakrútil iReportér Vlado Kurina. Nakrúcajte krásy Slovenska a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Tie najlepšie odvysiela RTVS vo svojich spravodajských reláciách.

Kvačianska dolina leží vo východnej časti Chočských vrchov a preteká ňou potok Kvačianka. Územie doliny je súčasťou rovnomennej národnej prírodnej rezervácie. V hornej časti doliny v lokalite Oblazy sa nachádzajú technické pamiatky - dva drevené kolesové mlyny. Z výhliadky v Kvačianskej doline je možné vidieť skalný útvar s názvom Jánošíkova hlava. Pozrite si video od iReportéra Vlada Kurinu.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM