ireporter

KAMZÍKY V NÍZKYCH TATRÁCH NAKRÚTIL iREPORTÉR VLADO KURINA

KAMZÍKY V NÍZKYCH TATRÁCH NAKRÚTIL iREPORTÉR VLADO KURINA

16.10.2017 – Katarína Korcová

Video kamzíkov v Tatrách poslal do spravodajstva iReportér Vlado Kurina. Nakrúcajte neobvyklé stretnutia so zvieratami a zábery pošlite prostredníctvom aplikácie iReportér. Tie najlepšie odvysiela RTVS vo svojich spravodajských reláciách.

Na hrebeni Nízkych Tatier medzi Chopkom a Ďumbierom sa v blízkosti turistického chodníka z južnej strany pohybovali tri kamzíky. Z počiatku sledovali turistov a potom sa rozbehli cez chodník na severnú stranu. Video zachytil iReportér Vlado Kurina.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM