ireporter

LETNÉ DOVOLENKY: Nakrúťte, ako trávite leto

LETNÉ DOVOLENKY: Nakrúťte, ako trávite leto

12.08.2020 – Katarína Korcová

Trávite dovolenku na Slovensku alebo sa chystáte do zahraničia? Pošlite nám video prostredníctvom aplikácie. Pozrite si zábery, ktoré nakrútili naši iReportéri.

Obdobie letných dovoleniek je už v plnom prúde. Ako trávite čas v tieto horúce letné dni? Slníte sa pri vode, odpočívate na chalupe alebo ste vyrazili do zahraničia? Pošlite zábery z vašej dovolenky prostredníctvom aplikácie iReportér. Relax na pláži v New Yersey zaznamenal na videu iReportér Michal Janciga.

Na ostrove Krk v Chorvátsku dovolenkoval Marian Michalov. Inšpirujte sa našími iReportérmi a pošlite nám zábery, ako trávite leto vy. Vaše video radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM