ireporter

LIEČIVÝ PRAMEŇ IZABELA: Nakrúcajte zaujímavosti slovenských miest

LIEČIVÝ PRAMEŇ IZABELA: Nakrúcajte zaujímavosti slovenských miest

11.12.2017 – Katarína Korcová

Kúpele Vyšné Ružbachy sa pýšia výskytom teplých prameňov minerálnych vôd. Hlavným liečebným prírodným zdrojom je prameň Izabela, ktorého záber poslal do spravodajstva iReportér Radoslav Babjarčík.

Kúpele Vyšné Ružbachy ležia na juhovýchodnom úpät​í Slovenska v blízkosti Spišskej Magury. V samotnej obci vyviera až 14 liečivých prírodných minerálnych prameňov, ktoré sú vhodné na liečenie srdcovo-cievnych a nervových chorô​b. Najvzácnejším z nich je prameň Izabela, ktorý bol navŕtaný v roku 1930 a pomenovaný po manželke grófa Jána Kanty Zamoyski. Pozrite si video od Radoslava Babjarčíka.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM