ireporter

MEDZINÁRODNÉ FOLKLÓRNE PODUJATIE V TRIENČIANSKYCH TEPLICIACH

MEDZINÁRODNÉ FOLKLÓRNE PODUJATIE V TRIENČIANSKYCH TEPLICIACH

28.05.2018 – Martin Dobrovodský

V Trenčianskych Tepliciach sa v sobotu a v nedeľu 26. a 27. mája 2018 na Kúpeľnom námestí uskutočnilo IV. Medzinárodné folklórne stretnutie troch generácií. Pozrite si video od Mariána Nomilnera.

Podľa moderátorov tohto stretnutia – Nory Turancovej a Martina Jurča podujatie bolo aj stretnutím pri príležitosti 100. výročia vzniku Československej republiky, 25. výročia vzniku Slovenskej republiky, tiež Roka európskeho kultúrneho dedičstva. Hlavným organizátorom podujatia bolo Občianske združenie GENERÁCIE s finančnou podporou Trenčianskeho samosprávneho kraja. Video poslal do spravodajstva iReportér Marián Nomilner.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM