ireporter

MĚSTO LIDEM/LIDÉ MĚSTU: České Budějovice ožili atmosférou festivalu

MĚSTO LIDEM/LIDÉ MĚSTU: České Budějovice ožili atmosférou festivalu

03.09.2018 – Katarína Korcová

V susedných Čechách sa uskutočnil 6.ročník multižánrového festivalu "Město lidem/Lidé městu. Zábery nakrútil Zdeněk Havlíček.

Multižánrový festival "Město lidem/Lidé městu" sa odohráva koncom leta v uliciach Českých Budějovíc. Centrum mesta bolo pokryté trávnatým kobercom a vo vzduchu viseli farebné dáždniky a lampióny. Okrem návštevníkov sa festivalu zúčastnili aj akrobati, herci, muzikanti, speváci, maliari, kuchári, baristi, architekti, floristi i športovci. V uliciach znela hudba a rozvoniavalo exotické jedlo. Zábery z festivalu poslal do spravodajstva Zdeněk Havlíček.

Populárna skladba "Jóžin z bážin" v podaní hudobného dua Flaškinet.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM