ireporter

MIMORIADNA SITUÁCIA V TATRÁCH: Pozrite si zábery z povodní

MIMORIADNA SITUÁCIA V TATRÁCH: Pozrite si zábery z povodní

19.07.2018 – Katarína Korcová

Tatry zasiahla povodeň. Rozvodnené potoky napáchali škody na turistických chodníkoch. Pozrite si zábery z Javorovej doliny.

Vo Vysokých Tatrách sa po vytrvalých dažďoch rozvodnili potoky a napáchali škody na turistických chodníkoch. Uzavretá je Bielovodská dolina od rázcestia pod Poľským hrebeňom po Lysú Poľanu, Javorová dolina, Tatranská magistrála medzi Hrebienkom a Zamkovského chatou a Veľká studená dolina. Na viacerých miestach v Tichej a Kôprovej doline sú poškodené mosty. Najkritickejšia situácia je v Javorovej doline. Pozrite si aktuálne zábery.

Nakrúcajte aktuálne udalosti vo vašom okolí a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

Najkritickejšia situácia je v Javorovej doline. 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM