ireporter

NA SLOVENSKU SA VÝRAZNE OCHLADILO: iReportéri nakrúcajú aktuálne počasie

NA SLOVENSKU SA VÝRAZNE OCHLADILO: iReportéri nakrúcajú aktuálne počasie

26.09.2018 – Katarína Korcová

S príchodom jesene sa na našom území výrazne ochladilo. Pozrite si zábery aktuálneho počasia, ktoré poslali do spravodajstva naši iReportéri.

Je u vás veterno, zamračené alebo ešte stále svieti slnko? Nakrúcajte počasie, ktoré u vás momentálne panuje a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Zaujíma nás, ako to vyzerá vo vašom regióne. Pozrite si aktuálne zábery. Úvodný záber z Popradu zobrazuje fascinujúci pohľad na Tatry. Autorkou videa je Estera Lukačková.

Chladné a veterné počasie v Tatranskej Lomnici zaznamenal na záberoch Radoslav Babjarčík.

V Novej Bani nakrúcala iReportérka Tatiana Marušková.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM