ireporter

NAD NITROU LIETALI FAREBNÉ ŠARKANY

NAD NITROU LIETALI FAREBNÉ ŠARKANY

17.10.2017 – Katarína Korcová

V nedeľu 15.10. sa v Nitre uskutočnil piaty ročník Šarkaniády organizovanej Nitrianskou organizáciou cestovného ruchu a Mestom Nitra. Video z tohto podujatia nakrútil iReportér Oliver Šantavý.

V nedeľu 15.10. bola obloha nad nitrianskou Kalváriou zaplavená šarkanmi rôznych veľkostí, farieb i tvarov. Súťažilo sa vo viacerých kategóriách o najväčší, najkrajší, najoriginálnejší a najvyššie lietajúci šarkan. Podujatia sa zúčastnili deti aj dospelí. K nitrianskej Šarkaniáde patri aj ochutnávka gaštanových špecialít, ako sú gaštanové jazýčky alebo čokoláda s gaštanovým pyrém. 

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM