ireporter

NAKRÚCAJTE NEOBVYKLÉ STRETNUTIA SO ZVIERATAMI

NAKRÚCAJTE NEOBVYKLÉ STRETNUTIA SO ZVIERATAMI

01.09.2017 –

Stretli ste sa tvárou v tvár s jeleňom? S diviakom? S líškou alebo dokonca s rysom či medveďom? Natočte ich a my ich ponúkneme RTVS.

Slovenské lesy sú plné zajacov, divej zveri, srncov, danielov i jeleňov. Existujú aj miesta, kde sa to hemží vlkmi, medveďmi či rysmi. Tak ako u nás, tak i v Čechách. Vo Vysokých Tatrách  môžte kľudne stretnúť vlka, medveďa alebo rysa. Stretnúť líšku nie je nič neobvyklé, ale vačšinou sú plaché a schovávajú sa. Zahliadnuť ju možte len z diaľky a vačšinou len bielu špičku chvosta.

Nakrúťte svoje stretnutie s divou zverou. Lesy sa nimi hemžia a preto keď vyrazíte na výlet do hôr, nie je nepravdepodobné, aby ste na seba narazili. Vaše videá posielajte cez aplikáciu pre chytré telefóny, ktorú si môžete stiahnuť na Appstore, na Google Play alebo cez webové stránky iReportéra. Posielajte spravodajské videá a my ich ponúkneme RTVS.

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Natáčajte na šírku,
•    Snažte se udržať Vaše nakrúcacie zariadenie čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou  súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM