ireporter

NAKRÚCAJTE UDALOSTI VO VAŠOM OKOLÍ: Pozrite si zábery z Košíc

NAKRÚCAJTE UDALOSTI VO VAŠOM OKOLÍ: Pozrite si zábery z Košíc

14.09.2018 – Katarína Korcová

Nakrúcajte udalosti vo vašom regióne a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zábery zo slávností vína a nočného behu v Košiciach.

Koná sa vo vašej obci kultúrna akcia, športový zápas, zábava alebo trhy? Nakrúcajte udalosti vo vašom okolí a zábery a pošlite prostredníctvom aplikácie. Najlepšie videá odvysiela RTVS vo svojich spravodajských reláciách. Atmosféru na Košických slávnostiach vína, počas ktorých sa konal aj Nočný beh, zaznamenala na záberoch iReportérka Soňa Nováková.

Siedmy ročník nočného behu "Košice Night Run" pobavil divákov, návštevníkov slávností vína, športových nadšencov i náhodných okoloidúcich. 

Akciu ukončila veľkolepá ohňová show.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM