ireporter

NAKRÚCAJTE VIANOČNÚ ATMOSFÉRU VO VAŠOM MESTE!

NAKRÚCAJTE VIANOČNÚ ATMOSFÉRU VO VAŠOM MESTE!

05.12.2018 – Katarína Korcová

Zaujíma nás, ako to vyzerá v predvianočný čas vo vašom regióne. Nakrúťte vianočnú atmosféru vo vašom meste či obci a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér.

Vianočné trhy sú ideálnym miestom na stretnutie a spríjemnenie predvianočných chvíľ. Nakrúťte, ako to vyzerá vo vašom meste. Zachyťte svojim objektívom vianočnú atmoféru vo vašom regióne. Pozrite si zábery, ktoré nakrútili iReportéri. Mikulášsky ohňostroj v Bardejove zaznamenal na úvodnom videu František Lakata.

Na ďalších záberoch môžete vidieť, ako to vyzerá na vianočných trhoch v Likavke. Autorom videí je iReportér Marián Čellár.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM