ireporter

NAKRÚCAJTE VIDEOPOZVÁNKY NA KULTÚRNE PODUJATIA

NAKRÚCAJTE VIDEOPOZVÁNKY NA KULTÚRNE PODUJATIA

29.05.2020 – Katarína Korcová

Nakrúťte videopozvánky na kultúrne podujatia vo vašom meste a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie. Vaše video odvysiela RTVS v relácii Regina.

Chystá sa vo vašom okolí nejaké kultúrne podujatie? Pošlite prostredníctvom aplikácie iReportér videopozvánku na kulrúrnu udalosť, ktorá sa koná vo vašom meste. Vaše zábery odvysiela RTVS. Inšpirujte sa iReportérom Martinom Kokavcom, ktorý nakrútil pozvánku na výstavu s názvom Leucha1249 - Leutscha 1400 v Levoči. 

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM