ireporter

NAKRÚCAJTE ZÁBERY JESENNEJ PRÍRODY VO VAŠOM OKOLÍ

NAKRÚCAJTE ZÁBERY JESENNEJ PRÍRODY VO VAŠOM OKOLÍ

24.10.2018 – Katarína Korcová

Jeseň je už v plnom prúde a pomaly sa blíži zima. Posielajte zábery jesennej prírody vo vašom okolí prostredníctvom aplikácie iReportér. Najlepšie videá odvysiela RTVS v programe Počasie.

Pozrite si zábery jesenného počasia, ktoré nakrútili iReportéri na rôznych miestach Slovenska. Pohľad na zasnežené Nízke Tatry zaznamenal na úvodnom videu Jaro Karak. 

Na druhom zábere môžete vidieť veterné a upršané počasie v obci Plechotice v okrese Trebišov. Autorkou videa je Monika Nováková.

Oblačnosť nad Popradom zaznamenala na časozbernom videu Estera Lukačková.

Zábery zasneženého Štrbského plesa poslala do spravodajstva Veronika Savková.

V Bardejove nakrúcal iReportér František Lakata.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM