ireporter

NAKRÚCAJTE ZÁBERY PRE RELÁCIU ZÁZRAČNÝ ATELIÉR

NAKRÚCAJTE ZÁBERY PRE RELÁCIU ZÁZRAČNÝ ATELIÉR

28.10.2020 – Katarína Korcová

Zázračný ateliér je program pre najmenšieho diváka. Nakrúťte video svojho výtvarného dielka, dielka zo záhrady, prírodnín alebo maškrtu z kuchyne, ktoré ste vytvorili na základe nápadov a receptov z tohto zábavného programu.

Zábavný program Zázračný ateliér učí deti najrôznejším zručnostiam. Pošlite zábery svojich dielok prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si videá dielok. Ako sa umývajú ruky nám predviedla 5-ročná Hanka. Video poslala do spravodajstva Hana Kubeková.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM