ireporter

NAKRÚCAJTE ZAUJÍMAVOSTI VAŠICH REGIÓNOV!

NAKRÚCAJTE ZAUJÍMAVOSTI VAŠICH REGIÓNOV!

13.08.2018 – Katarína Korcová

Nachádza vo vašom okolí niečo netradičné a chcete sa s nami o to podeliť? Neváhajte a pošlite nám zábery prostredníctvom aplikácie iReportér. Video Ružbašského krátera nakrútil Radoslav Babjarčík.

Obec Vyšné Ružbachy sa pýši nevšednou prírodnou zaujímavosťou, ktorou je travertínové jazierko v tvare krátera. Ružbašský kráter vznikol prepadnutím travertínovej kopy, ktorá sa následne vyplnila vodou z minerálneho prameňa. Tento unikát patrí od roku 1967 medzi chránené prírodné útvary Slovenska. Pozrite si video.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM