ireporter

NAKRÚCAJTE ZAUJÍMAVOSTI VAŠICH REGIÓNOV!

NAKRÚCAJTE ZAUJÍMAVOSTI VAŠICH REGIÓNOV!

09.04.2018 – Katarína Korcová

Radi cestujete a navštevujete nezvyčajné miesta? Posielajte zábery z Vášho okolia prostredníctvom aplikácie iReportér. Zábery z Trnavy poslal do spravodajstava Radoslav Babjarčík.

Nakrúcajte krásy Slovenska, historické pamiatky či kultúrne akcie vo vašom okolí. Zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie. Tie najlepšie odvysiela RTVS v relácii Ahoj Slovensko. Nádherný zvuk zvonov v bazilike svätého Mikuláša v Trnave zaznamenal na úvodnom videu iReportér Radoslav Babjarčík.

Na druhom videu môžete vidieť obraz Panny Márie Trnavskej, ktorý sa nachádza v rímskej Bazilike svätého Alexeja a Bonifáca. 

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM