ireporter

NAKRÚŤTE VAŠE VÝLETY NA SLOVENSKU: Vaše video odvysiela RTVS

NAKRÚŤTE VAŠE VÝLETY NA SLOVENSKU: Vaše video odvysiela RTVS

20.08.2021 – Katarína Korcová

Od septembra sa obrazovky RTVS vracia relácia Regina. Nakrúťte vaše výlety na Slovensku a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér.

Na obrazovky RTVS sa vracia relácia Regina. Posielajte zábery z vašich dvoleniek na Slovensku. Zaujímajú nás vaše výlety v horách, návštevy hradov a zámkov či prechádzky po slovenských parkoch. Vaše video odvysiela RTVS v relácii Regina! Pozrite si zábery od našich iReportérov. Úvodné zábery z potuliek po Vysokých Tatrácha zaznamenala iReportérka Silvia Mináriková. Video zobrazuje pohľad na Mengusovskú dolinu.

Park Mini Slovensko v Liptovskom Jáne navštívil iReportér Igor Zaťko.

Pohľad na zrúcaninu hradu Revištské Podzámčie nakrútila zo Žiarskej kotliny iReportérka Tatiana Marušková.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM