ireporter

NAKRÚŤTE VIDEO PRE SÚŤAŽ VIDEOHÁDANKA

NAKRÚŤTE VIDEO PRE SÚŤAŽ VIDEOHÁDANKA

27.03.2021 – Katarína Korcová

Pravidelnou súčasťou relácie Regina je aj súťaž Videohádanka. Nakrúťte zaujímavé miesto na Slovensku a video pošlite prostredníctvom aplikácie iReportér!

Ak sledujete reláciu Regina, určite vám neuniklo, že jej pravidelnou súčasťou je aj súťaž Videohádanka. Nakrúťte zaujímavé miesto na Slovensku a diváci budú hádať, o aké miesto na videu sa jedná. Video, ktoré by malo byť dlhé 30-50 sekúnd, pošlite prostredníctvom aplikácie iReportér. Jedno zo zaujímavých miest na Slovensku poslal do redakcie RTVS aj iReportér František Lakata.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM