ireporter

OBČANIA TRNAVY SI PRIPOMENULI 73. VÝROČIE UKONČENIA 2. SVETOVEJ VOJNY

OBČANIA TRNAVY SI PRIPOMENULI 73. VÝROČIE UKONČENIA 2. SVETOVEJ VOJNY

05.05.2018 – Katarína Korcová

Pri Pamätníku osloboditeľov v Trnave sa uskutočnilo stretnutie občanov, ktorí si pripomenuli 73. výročie ukončenia 2. svetovej vojny. Pozrite si video od Mariána Nomilnera.

Výročie významnej udalosti svetových dejín si 4. mája na Námestí SNP v Trnave pri Pamätníku osloboditeľov pripomenul Trnavský samosprávny kraj. Na slávnostnom podujatí odznela hymna Slovenskej republiky a prítomní si mohli vypočuť viaceré príhovory. K zhromaždeným občanom sa prihovoril vicežupan Trnavského samosprávneho kraja, zástupca veľvyslanca ruskej federácie v Slovenskej republike a pán Slančík zo Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov. Podujatie sa ukončilo hymnickou piesňou v podaní mužského speváckeho zboru Bradlan. Video poslal do spravodajstva iReportér Marián Nomilner.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM