ireporter

OCHUTNÁVKA VÍN V SUCHEJ NAD PARNOU: Video nakrútil Marián Nomilner

OCHUTNÁVKA VÍN V SUCHEJ NAD PARNOU: Video nakrútil Marián Nomilner

01.08.2021 – Katarína Korcová

Na rodinnej farme v obci Suchá nad Parnou pri Trnave sa v sobotu 31. júla konala ochutnávka vín. Pozrite si zábery od iReportéra Mariána Nomilnera.

Na rodinnej farme na kopci medzi Ružovou a Vlčou dolinou v Suchej nad Parnou – v obci pri Trnave sa v sobotu 31. júla ochutnávalo víno a spoznávali sa krásy vidieka. Vinárstvo Magula je rešpektovaným výrobcom autentických vín, výlučne z vlastných viníc a exportuje takmer celú svoju produkciu do zahraničia. Počas celej akcie boli k dispozícii degustačné bary s poctivými suchovskými vínami, ktoré sa pijú už v 17 krajinách na troch kontinentoch. Pripravený bol tiež Bublinkový bar s naturálnymi sektami od spriatelených remeselných vinárov spod Malých Karpát, ale aj z ďalekého Tokaja. Počas celého dňa sa uskutočnlo aj viacero sprevádzaných prehliadok vinárstva a farmy. O nealko občerstvenie sa postarala najmladšia generácia Magulovcov s projektom Lemonade Boyz. Nechýbala ani skvelá zmrzlina od Gio, či kvalitná káva od Fefecafé. Podujatia sa zúčastnil aj včelár Rasťo Hvizdoš z Vlčej doliny – včelár telom i dušou, ktorý ponúkal svoj vynikajúci suchovský med. Pozrite si zábery od iReportéra Mariána Nomilnera.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM