ireporter

ONDREJSKÝ JARMOK 2019: Zábery nakrútil iReportér Jaro Karak

ONDREJSKÝ JARMOK 2019: Zábery nakrútil iReportér Jaro Karak

29.11.2019 – Katarína Korcová

Na prelome novembra a decembra prevládne v Brezne pravá jarmočná atmosféra. Zábery z Ondrejského jarmoku poslal do spravodajstva iReportér Jaro Karak.

Blíži sa predvianočný čas, ktorého neoddeliteľnou súčasťou sú aj rôzne trhy a jarmoky. Od 28.11. do 30.11. sa v Brezne uskutoční 531. ročník Ondrejského jarmoku. Trádícia jarmokov v Brezne siaha až do 15. storočia. Aj po stáročiach si zachoval neopakovateľnú atmosféru, o ktorú sa starajú najmä remeselníci a predávajúci z rôznych kútov Slovenska i zahraničia. Ponuka remeselných výrobkov na Ondrejskom jarmoku býva vždy pestrá. Ondrejský jarmok v Brezne je vyhľadávanou atrakciou pre návštevníkov zo širokého okolia. 

Ak počas víkendu koná vo vašom meste trh alebo jarmok, pošlite nám zábery prostredníctvom aplikácie iReportér. Aj Vaše video sa môže dostat do vysielania RTVS!

Zábery z Ondrejského jarmoku od Jara Karaka odvysielala RTVS v relácii Regina.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM