ireporter

POCHODY "POSTAVME SA ZA SLUŠNÉ SLOVENSKO" POKRAČUJÚ

POCHODY "POSTAVME SA ZA SLUŠNÉ SLOVENSKO" POKRAČUJÚ

04.05.2018 – Katarína Korcová

Protestné pochody "Postavme sa za slušné Slovensko" opäť pokračujú. Nakrúcajte zábery z pochodov vo vašom meste a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie.

Na Slovensku sa opäť konajú pochody s názvom Postavme sa za slušné Slovensko. Zhromaždenia sa uskutočnia v Bratislave, Nitre, Leviciach, Prievidzi, Trnave, Košiciach, Banskej Bystrici, Bánovciach nad Bebravou, Vrábloch a v Zlatých Moravciach. Nakrúťte zábery z pochodov a videá pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zábery z predošlých pochodov. Úvodné video nakrútil na Trojičnom námestí v Trnave iReportér Marián Nomilner.

Zábery z Brezna poslal do spravodajstva Jaro Karak.

Na ďalšom videu môžete vidieť prostest v Žiline objektívom Filipa Lehotskeho.

Demonštráciu v Prievidzi zaznamenala na štvrtom videu Lucia Hlinková.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM