ireporter

POCHODY "POSTAVME SA ZA SLUŠNÉ SLOVENSKO" POKRAČUJÚ

POCHODY "POSTAVME SA ZA SLUŠNÉ SLOVENSKO" POKRAČUJÚ

05.04.2018 – Katarína Korcová

Pochody s názvom Postavme sa za slušné Slovensko pokračujú. Nakrúcajte pochody vo vašom meste a zábery pošlite prostredníctvom aplikácie.

Organizátori pochodov Postavme sa za slušné Slovensko naďalej žiadajú nezávislé vyšetrenie vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej a všetkých káuz, na ktoré Kuciak a jeho kolegovia novinári poukazovali a stále poukazujú. Prostestné zhromaždenia sa na Slovensku uskutočnia v Bratislave, Banskej Bystrici, Nitre, Bánovciach nad Bebravou, Dolnom Kubíne, Humennom, Košiciach, Leviciach, Martine, Námestove, Nových Zámkoch, Piešťanoch, Poprade, Považskej Bystrici, Prešove, Prievidzi, Rimavskej Sobote, Skalici, Spišskej Novej Vsi, Trenčine, Trnave, Veľkom Krtíši a Žiline. Pozrite si výber videí z predchádzajúcich pochodov. Úvodné video protestného zhromaždenia v Trnave nakrútil na Trojičnom námestí iReportér Marián Nomilner.

Druhé video z Bratislavy poslal do spravodajstva Ivan Sakin.

Protestný pochod "Postavme sa za slušné Slovensko"  v Banskej Bystrici očami iReportéra Richarda Jarouška.

V Ružomberku nakrúcal Marián Čellár.

Protestné zhromaždenie v Brezne zaznamenal Jarok Karak.

Na Námestí SNP v Bratislave nakrúcala aj iReportérka Bronislava Kurciniková.

Protestné zhromaždenie "Postavme sa za slušné Slovensko" objektívom iReportéra Filipa Lehotského.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM