ireporter

POSIELAJTE ZÁBERY SLNEČNÉHO POČASIA PROSTREDNÍCTVOM APLIKÁCIE!

POSIELAJTE ZÁBERY SLNEČNÉHO POČASIA PROSTREDNÍCTVOM APLIKÁCIE!

23.04.2018 – Katarína Korcová

Jar sa definitívne prebudila k životu a vysoké teploty na našom území pripomínajú skôr leto. Pozrite si najnovšie zábery aktuálneho počasia.

Ako trávite voľný čas v tieto teplé jarné dni? Nákrúťte zábery jarného počasia vo vašom regióne. Najlepšie videá odvysiela RTVS v programe Počasie! Pozrite si aktuálne zábery našich iReportérov. Pohľad na Tatry a Spišskú Sobotu z Popradu zaznamenala na úvodnom videu Estera Lukačková.

Pohodu na slepom ramene rieky Moravy v Stupave zachytila svojim objektívom Anna Vicianová.

Rozkvitnuté stromy v Rokytovciach v okrese Medzilaborce očami Františka Lakatu..

Teplé a slnečné počasie vylákalo do prírody aj  milovníkov cyklistiky. Pohľad na okolie obce Andač zaznamanel na videu počas svojej túry po okolí Nitry iReportér Oliver Šantavý.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM