ireporter

POSIELAJTE ZÁBERY ZIMNÉHO POČASIA VO VAŠOM OKOLÍ

POSIELAJTE ZÁBERY ZIMNÉHO POČASIA VO VAŠOM OKOLÍ

07.01.2018 – Katarína Korcová

Chystáte sa v najbližších dňoch na výlet do hôr alebo na lyžovačku? Posielajte videá zimného počasia prostredníctvom aplikácie. Tie najlepšie odvysiela RTVS vo svojich spravodajských reláciách. Pozrite si zábery z Donovalov od iReportéra Jozefa Sigeta.

Donovaly ležia na rozhraní pohorí Veľká Fatra a Starohorské vrchy v nadmorskej výške 960 metrov. Táto horská obec nachádzajúca sa v blízkosti Banskej Bystrice je významným centrom letnej i zimnej turistiky. Pozrite si zábery zasneženej krajiny od iReportéra Jozefa Sigeta.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM