ireporter

POŽIAR NA DIAĽNICI D2 ZAZNAMENAL iREPORTÉR IGOR BIELČIK

POŽIAR NA DIAĽNICI D2 ZAZNAMENAL iREPORTÉR IGOR BIELČIK

20.10.2017 – Katarína Korcová

Horiace auto na diaľnici D2 medzi Brnom a Bratislavou nakrútil iReportér Igor Bielčik. Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, pošlite nám video prostredníctvom aplikácie iReportér.

V stredu 18.10. horelo auto na diaľnici D2 medzi Brnom a Bratislavou. Video poslal do spravodajstva iReportér Igor Bielčik. Ako sám hovorí: "Videl som v diaľke dym, spomalil som, zapol kameru na mobile a len počas prejazdu okolo natočil krátky spot." Vzápätí na miesto dorazilo hasičské auto.

Video odvysielala RTVS vo svojich Ranných správach.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM