ireporter

POŽIAR NA HLAVNOM NÁMESTÍ V BRATISLAVE: Pozrite si aktuálne zábery

POŽIAR NA HLAVNOM NÁMESTÍ V BRATISLAVE: Pozrite si aktuálne zábery

28.11.2018 – Katarína Korcová

Na Vianočných trhoch v Bratislave vypukol požiar. Na Hlavnom námestí zasahovali hasiči. Pozrite si zábery od iReportérov.

Na Vianočných trhoch v Bratislave vybuchla v jednom zo stánkov plynová bomba. Požiar zasiahol aj historickú budovu, v ktorej sídli poisťovňa Kooperativa. Podľa informácií bol zranený jeden človek, ktorý utrpel popáleniny na tvári a rukách.  Na Hlavnom námestí zasahovali záchranné zložky. Požiar na Hlavnom námestí v Bratislave zaznamenali naši iReportéri. Úvodné video nakrútil Ján Zošák.

Druhé video zaznamenal Ivo Ostrožný.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM