ireporter

POZRITE SI VIDEO Z VÝSTAVY RUSKÝCH PORCELÁNOVÝCH BÁBIK V KOŠICIACH

POZRITE SI VIDEO Z VÝSTAVY RUSKÝCH PORCELÁNOVÝCH BÁBIK V KOŠICIACH

09.07.2021 – Katarína Korcová

V Košiciach prebieha výstava ruských porcelánových bábik. Pozrite si video, ktoré zaznamenala iReportérka Miroslava Mattová.

V Knižnici pre mládež v Košiciach na Kukučínovej ulici si môžu návštevníci pozrieť výstavu porcelánových bábik v ručne šitých dobových kostýmoch. Bábiky v kostýmoch zo 17. až 19. storočia pochádzajú z dielní ruských umelcov. Združenie FEMAN touto výstavou prezentuje svoju viac ako 20-ročnú činnosť. Pozrite si video z výstavy, ktoré nakrútila iReportérka Miroslava Mattová.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM