ireporter

PREMIÉR RÓBERT FICO NAVŠTÍVIL NA ŠTEDRÝ DEŇ PRÍSLUŠNÍKOV HASIČSKÉHO ZBORU

PREMIÉR RÓBERT FICO NAVŠTÍVIL NA ŠTEDRÝ DEŇ PRÍSLUŠNÍKOV HASIČSKÉHO ZBORU

25.12.2017 – Katarína Korcová

Predseda vlády SR Robert Fico a podpredseda vlády a minister vnútra SR Robert Kaliňák navštívili na Štedrý deň službukonajúcich príslušníkov hasičského a záchranného zboru v Bratislave, aby tak symbolicky poďakovali všetkým, ktorí musia aj cez sviatky pracovať. Pozrite si video od iReportéra Viliama Šušku.

Robert Fico spolu s Robertom Kaliňákom navštívili službukonajúcich hasičov na hasičskej stanici 5 v Petržalke. Chceli sa tak poďakovať všetkým, ktorí musia aj cez sviatky pracovať. "Chcem každému zaželať krásne Vianoce. Je to naplnenie tradície, ktorú opakujem s pánom ministrom prakticky každý rok, kedy navštevujeme ľudí, ktorí musia aj na taký deň, ako sú Vianoce, pracovať," uviedol premiér Robert Fico. Podľa Roberta Kaliňáka slúžia cez Vianoce tisíce záchranárov."Chcem sa poďakovať všetkým, všetkým tým, ktorí počas týchto sviatočných dní strážia našu bezpečnosť," skonštatoval podpredseda vlády a minister vnútra SR.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM