ireporter

PRÍLET ANJELA DO POPRADU: Video nakrútila Estera Lukačková

PRÍLET ANJELA DO POPRADU: Video nakrútila Estera Lukačková

29.11.2019 – Katarína Korcová

Jedna z najväčších atrakcií popradskej výzdoby opäť stojí na hlavnom kruhovom objazde. Nakrúcajte vianočnú výzdobu vo vašom meste a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Vaše video odvysiela RTVS v relácii Regina.

Anjel priletel do Popradu už po jedenásty krát - tradične vrtuľníkom. Tohtoročný anjel je oproti anjelovi z predošlých rokov väčší a ťažší. Meria neuveriteľných 13 metrov a váži až 850 kilogramov. Prvý krát sa na popradskom kruhovom objazde objavil Anjel v roku 2009. 

Inšpirujte sa iReportérkou Esterou Lukačkovou a pošlite nám zábery vianočnej výzdoby vo vašom meste.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM