ireporter

PROTESTNÉ POCHODY POKRAČUJÚ: iReportéri nakrúcajú videá

PROTESTNÉ POCHODY POKRAČUJÚ: iReportéri nakrúcajú videá

05.04.2018 – Katarína Korcová

Pochody s názvom Postavme sa za slušné Slovensko naďalej pokračujú. Pozrite si aktuálne zábery.

Pochody "Postavme sa za slušné Slovensko" sa konajú v mnohých miestach na Slovensku. Organizátori pochododov žiadajú nezávislé vyšetrenie vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej a všetkých káuz, na ktoré Kuciak a jeho kolegovia novinári poukazovali a stále poukazujú. Pozrite si aktuálne zábery z pochodov. Úvodné video protestného zhromaždenia v Piešťanoch poslal do spravodajstva Jakub Valko.

V Skalici nakrúcal Tobias Valuch.

​Protestné zhromaždenie v Prievidzi zaznamenala svojim objektívom Lucia Hlinková.

Na ďalšom videu môžete vidieť vystúpenie arcibiskupa Roberta Bezáka na Trojičnom námestí v Trnave. Autorom videa je Viliam Procházka.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM