ireporter

PROTESTNÉ ZHROMAŽDENIE V TRNAVE: Zábery nakrútil Marián Nomilner

PROTESTNÉ ZHROMAŽDENIE V TRNAVE: Zábery nakrútil Marián Nomilner

19.10.2019 – Katarína Korcová

Dňa 18.10.2019 sa v Trnave uskutočnilo protestné zhromaždenie "Za spravodlivé Slovensko". Na mieste nechýbal ani náš iReportér Mariána Nomilner. Pozrite si video z protestu.

Tak ako v mnohých iných slovenských mestách, aj v Trnave sa v piatok 18.10. 2019 konalo protestné zhromaždenie občanov "Za spravodlivé Slovensko", ktoré zorganizovala iniciatíva "Za slušné Slovensko". Protest bol reakciou na zverejnené informácie z aplikácie Threema, zverejnenú nahrávku prokurátora a spisu Gorila. Účastníci žiadajú odstúpenie prokurátorov Dobroslava Trnku a Dušana Kováčika, sudkyne Moniky Jankovskej a predsedu Smeru Róberta Fica. Pozrite si zábery, ktoré zaznamenal Marián Nomilner.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM