ireporter

PRVÁ VEREJNÁ PREZENTÁCIA SOŠIEK OTO 2019: Video nakrútil Marián Nomilner

PRVÁ VEREJNÁ PREZENTÁCIA SOŠIEK OTO 2019: Video nakrútil Marián Nomilner

20.02.2019 – Katarína Korcová

V priestoroch Technologického múzea Materiálovo - technologickej fakulty v Trnave si verejnosť v čase od 14. do 25. februára 2019 môže zblízka obzrieť sošky, ktoré sa dostanú do rúk ocenených osobností v ankete Osobnosť televíznej obrazovky 2019.

V priestoroch Technologického múzea Materiálovo-technologickej fakulty na ulici Jána Bottu v Trnave si verejnosť v čase od 14. do 25. februára 2019 môže zblízka obzrieť sošky, ktoré sa dostanú do rúk ocenených osobností v diváckej ankete Osobnosť televíznej obrazovky 2019. Galavečer – v priamom prenose RTVS – sa uskutoční 13. apríla 2019 v novej budove Slovenského národného divadla v Bratislave. Sošky OTO už tradične vyrába Ing. Eugen Belica, PhD. z Ústavu výrobných technológií MTF STU vo svojej domácej dielni v Suchej nad Parnou. Autorkou sošky je akademická sochárka Linda Viková. Výstava trvá počas pracovných dní od 8:00 do 18:00 h. Pozrite si video, ktoré nakrútil iReportér Marián Nomilner.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, které odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM