ireporter

RETRO KORZO 2018: Centrum Trnavy ožilo ruchom starých dobrých čias

RETRO KORZO 2018: Centrum Trnavy ožilo ruchom starých dobrých čias

15.05.2018 – Katarína Korcová

Populárne Korzo sa vrátilo do ulíc mesta Trnava. Organizátorom podujatia bola Mestská televízia Trnava, ktorá pre návštevníkov pripravila množstvo zaujímavých aktivít.

Centrum mesta Trnava ožilo ruchom starých dobrých čias. Do ulíc sa vrátilo populárne Korzo, ktoré sa najväčšej obľube tešilo predovšetkým v 60. a 70. rokoch 20. storočia. Milovníci retro módy prišli v dobovom oblečení. Program sa niesol v duchu korzovania od Mestskej veže až po Kostol sv. Heleny a počas prechádzok sa návštevníci mohli tešiť z rozhovorov so známymi "korzistami". Na podujatí odzneli staré hity z vinylových platní a o sprievodné slovo sa počas akcie staral moderátor Vlado Voštinár. Zúčastnení si mohli na pamiatku odniesť fotografiu či štýlový odznak s logom Trnavského korza. Pozrite si video od Mariána Nomilnera.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM