ireporter

RTVS ODVYSIELALA ĎALŠIE VIDEÁ OD iREPORTÉROV

RTVS ODVYSIELALA ĎALŠIE VIDEÁ OD iREPORTÉROV

23.01.2018 – Katarína Korcová

V relácii Ahoj Slovensko boli odvysielané ďalšie videá od iReportérov. Pozrite si zábery kaštieľa Strážky v Spišskej Belej a pretekov v zjazdovom lyžovaní vo Vrátnej doline.

Úvodné video od Radoslava Babjarčíka zobrazuje pohľad na kaštieľ Strážky, ktorý je skvostom renesančnej architektúry na Slovensku. Táto národná kultúrna pamiatka stojí v miestnej časti Spišskej Belej pod názvom Strážky. Kaštieľ bol za kultúrnu pamiatku vyhlásený spolu s priľahlým parkom 30.októbra 1963. Záber odvysielala RTVS v relácii Ahoj Slovensko.

Na ďalšom videu môžete vidieť zasnežené kopce strediska Vrátna. Druhé kolo slovenského pohára v zjazdovom lyžovaní nakrútil iReportér Tomáš Iliaš.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použíť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore  alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM