ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

28.10.2020 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

A je tu výber toho najlepšieho, čo nakrútili naši iReportéri, ktorí posielajú videá k nám do redakcie cez mobilnú aplikáciu iReportér RTVS, ktorú si aj vy môžete sami stiahnuť do svojho mobilného telefónu. Za videá ďakujeme, poďme sa na ne pozrieť.

Jesenné hmly vstúpili do krajiny. Takto nakrútil zahmlenú Bratislavu iReportér Samuel Kendra. Hmla stúpa od Dunaja.

Priamo na Dunaji v Bratislave nakrúcala iReportérka Silvia Mináriková. Na rieke je kľud a v čase pandémie skoro žiadny ruch.

Krásny pohľad na inverziu  v Belušských Slatinách poslal cez aplikáciu iReportér RTVS Ján Kán.

Na vrcholoch našich hôr už panuje zima. Na Kráľovej holi nakrúcal iReportér Ján Margeta, ktorý hlási, že na vrchole fúka čerstvý vietor a je 3 stupne pod nulou.

iReportér Braňo Miklošovič vyrazil na Martinské hole. Počasie už nabáda na lyžovačku.

Tento pohľad na Vysoké Tatry poslal iReportér Ján Margeta. Na hrebeňoch hôr je už 20 centimetrov snehu.

Silné zrážky zdvíhajú niektoré slovenské toky. Rozvodnenú rieku Nitru nakrútil Oliver Šantavý.

A na záver si vychutnejte toto krásné video. Pozrite sa na Devín a sútok Moravy s Dunajom v lone jesenní prírody. Zábery nakrútil Miroslav Köteles. Za Vaše videá ďakujeme. Posielajte ich aj naďalej cez aplikáciu iReportér RTVS. Tie najlepšie radi odvysielame v televízii.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM