ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

03.11.2020 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

Slovensko zažilo cez víkend najväčšiu logistickú akciu v dejinách zeme. Prebehlo celoštátne testovanie obyvateľstva na koronavírus. iReportéri pilne nakrúcali a poslali tieto videá k nám do redakcie cez mobilnú aplikáciu iReportér RTVS, ktorú si aj vy môžete sami stiahnuť do svojho mobilného telefónu. Za videá ďakujeme, poďme sa na ne pozrieť.

V Stupave na Školskej ulici nakrúcal iReportér Andrej Mikuš. Rad pred oberným miestom sa tiahol až na ulicu. Ľudia dodržovali predpísané rozostupy.

Testovanie na Covid zaznamenal vo Veľkom Bieli iReportér Vladimir Vraník. Hlásil, že o siedmej ráno bolo všetko pripravené.

iReportérka Silvia Minárikova nakrúcala v bratislavskej Petržalke. Video doplnila informáciou, že v sobotu boli o 7:45 dlhé rady, ale testovat sa ešte nezačalo.

Druhá vlna pandémie citeľne zasiahla život v slovenských obciach. Košice - mesto duchov prešiel iReportér Peter Pješčák.

I cintoríny sú v obciach prázdne. V obci Vyšné Ružbachy obyvatelia rešpektujú zákaz návštěv na miestnom cintoríne. Video poslal iReportér Radoslav Babjarčík.

iReportér Ján Margeta nakrútil krásne drevenice, které stoja v Šumiaci na Horehroní. V dedine je ich viac než sto.

Veselé kravky zo Šalkovej. Takto nazval svoje video iReportér Braňo Miklošovič. Zvieratá se pasú na lúke neďaleko obce.

Exkluzívne zábery zo svetovej súťaže v lovení kaprov na maďarskom Balatone poslal iReportér Milan Ščepka. Takto si počínal slovenský Profirecarp team.

Krásné zábery postupujúcej hmly nad Bratislavou nakrútil a poslal iReportér Samuel Kendra. Za Vaše videá ďakujeme. Posielajte ich naďalej cez aplikáciu iReportér RTVS. Tie najlepšie radi odvysielame v televízii.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM