ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

09.11.2020 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

iReportéri v uplynulom týždni zaznamenávali celoplošné testovanie na koronavírus. Zaujala ich  i krásna pestrofarebná  jesenná slovenská krajina. iReportéři poslali videá k nám do redakcie cez mobilnú aplikáciu iReportér RTVS, ktorú si aj vy môžete sami stiahnuť do svojho mobilného telefónu. Za videá ďakujeme, poďme sa na ne pozrieť.

iReportér Juraj Valko nakrútil dlhý rad pred odberným miestom na sídlisku Solníky v Žiline.

V bratislavskej Petržalke sa testovalo na dostihovej dráhe. iReportérka Silvia Mináriková hlási, že po počiatočnom oneskorení prebehlo testovanie hladko.

Jedno z odberných miest v Levoči bolo na Základnej škole Štefana Kluberta. Podľa iReportéra Martina Kokavca malo testovanie pokojný a plynulý priebeh.

V Levoči se testovalo i na náměstí Majstra Pavla. Aj tu všetko prebehlo bez problémov. Aj toto video poslal iReportér Martin Kokavec.

iReportér Peter Franta nakrútil plošné testovanie na COVID-19 v Dubnici nad Váhom. Odberné miesto sa nachádzalo v dome kultúry.

iReportérov zaujala i krásna pestrofarebná jesenná príroda. V Kvetnici pri Poprade se kochala pohľadom iReportérka Estera Lukačková.

Na štrkopieskoch v obci Batizovice v okrese Poprad nakrúcal iReportér Maroš Sobotovič.

iReportér Vladimír Vraník poslal video z jazera vo Veľkom Bieli. Otužovanie je zdravé pre budovánia imunity. Vzduch mal 12 stupňov Celzia.

Túto nádhernú jesennú scénériu zachytil iReportér Peter Mruškovič. Jeseň takto zafarbila Súľovské vrchy.

iReportér Ján Kán zaznamenal pestrofarebné počasie na Horehroní.

Jeseň v obci Šumiac pod Kráľovou hoľou nakrútil ireportér Ján Margeta. Hlasi, že je veterno, dážď a chlad.

Fascinujúcu oblačnosť v Tatrách zachytil na videu iReportér Maroš Sobotovič. Za Vaše videa ďakujeme. Posielajte ich aj naďalej cez aplikáciu iReportér RTVS. Tie najlepšie radi odvysielame v televízii.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

 

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM