ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

11.01.2021 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

Silvestrovské oslavy a ohňostroje zaujali iReportérov RTVS. I napriek mimoriadnym protipandemickým opatreniam sa výbušne oslavovalo. Poďme sa pozrieť na tie najlepšie a najzaujímavejšie videá od našich iReportérov. Videá k nám do redakcie môžete poslať i vy cez mobilnú aplikáciu iReportér RTVS, ktorú si môžete stiahnuť zdarma do svojho mobilného telefónu. Za videá ďakujeme.

V bratislavskej mestskej časti Dlhé Diely sa príchod Nového roka oslavoval sériou amatérskych ohňostrojov. Nakrúcal iReportér Matej Weisz.

V Bardejove nebol pre protipandemické vládne opatrenia odpálený oficiálny ohňostroj. Obyvatelia tak oslavovali individuálne. Video poslal iReportér František Lakata.

Reportér Oliver Šimčík nakrúcal silvestrovské oslavy v Košiciach. Takto to lietalo na sídlisku Ťahanovce.

Pred avizovaným snežením sa v hlavnom meste v predstihu intenzívne pripravovali cesty na prvý sneh. V Bratislave nakrúcal iReportér Martin Špaček.

iReportér Patrik Zaujec zachytil v Bratislave čistenie električkových koľají od snehu a nečistôt.

iReportér nakrútil aj rozlúčku s bývalým policajným prezidentom Milanom Lučanským. Pred budovou prezídia Policajného zboru na Račianskej ulici v Bratislave ľudia zapalovali sviečky. Nakrúcali iReportéri Patrik Zaujec a Tomáš Pustai.

Pre protipandemické opatrenia vlády sú uzavreté lyžiarske svahy. Zábery z vyľudneného Ski Parku Výšné Ružbachy poslal iReportér Radoslav Babjarčík.

Vrcholy hôr zažívajú tú pravú zimu so závejmi snehu. Krásny pohľad z Kráľovej hole na Horehronie poslal iReportér Ján Margeta.

Vzácne mokrade Žliebky sú zakryté obrovskou pokrývkou snehu. Video poslal iReportér Blažej Štrba.

Zábery z výstupu do neba na Veľký Rozsutec v Malej Fatre poslal iReportér Andrej Václav. Pokochajte sa. Za všetky iReportérske videá ďakujeme. Môžete ich posielať prostredníctvom aplikácie iReportér RTVS i vy. Nejlepšie videá radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM