ireporter

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

RTVS odvysielala ďalšie zábery od iReportérov v Ranných správach RTVS

22.02.2021 – Katarína Korcová

Nakrúcajte zaujímavosti z vášho okolia a zábery pošlite do spravodajstva prostredníctvom aplikácie iReportér. Pozrite si zostrih najzaujímavejších videí za uplynulý týždeň.

A sú tu najzaujímavejšie videá od našich iReportérov z uplynulého týždňa. Uvidíte dychberúcu polárnu žiaru vo Fínsku, hasičov, ktorí vracajú havarované auto na kolesá a zamrznutý vodopád. Videá k nám do redakcie môžete poslať i vy cez mobilnú aplikáciu iReportér RTVS, ktorú si môžete stiahnuť zdarma do svojho mobilného telefónu. Poďme sa na to pozrieť.

iReportér Štefan Urbanovský nakrúcal v regióne Suchodolie v Bánovskom okrese. Ľudia tu korčuľujú na poli, kde zamrzla voda po dažďoch.

Zimné rekreačné športovanie zachytila iReportérka Silvia Mináriková. Na bratislavskej Kolibe se veselo sánkovalo.

Experiment s horúcou vodou počas mrazivého rána na východe Slovenska nakrútil iReportér Daniel Faix.

Zamrznutý Lučanský vodopád nakrútil iReportér Juraj Hanis.  Je 12 metrov vysoký, kaskádovitý a padá z okraja travertínovej terasy do malého jazierka.

Ideálne zimné počasie a prekrásna príroda lákala k výletom na bežkách. Na Skalnaté Pleso sa vyšplhal iReportér Emil Blaško.

Musíte mať i trochu šťastia, aby ste uvideli auroru borealis alebo inak polárnu žiaru. Toto video poslala z Laponska na severe Fínska iReportérka Mária Vojtovičová.

iReportér Jozef Kotris pohotovo nakrútil dopravnú nehodu. Hasiči prevracali auto naspäť na kolesá na Vajnorskej ulici v Bratislave.

Do poľského Zakopaného na úpätí Tatier vyrazili davy ľudí na výlet. Úplne zaplavili hlavnú triedu mesta. Nakrúcal iReportér Marek Vítek.

iReportér Juraj Sarnik poslal krásne video, na ktorom zachytil panorámu Tatier pri pohľade zo Štrbského rybníka. Za všetky iRerpotérske videá ďakujeme. Môžete ich posielať prostredníctvom aplikácie iReportér RTVS i vy. Nejlepšie videá radi odvysielame.

Ako nám video poslať

K dispozícii máte naše stránky IReportéra, kde vpravo hore stačí kliknúť na nahrať video cez web. Samostatne Vás to navedie, ako video nahrať. Môžete použiť aj aplikácie pre smartphony, ktoré si stiahnete na AppStore alebo na Google Play .

Príspevky, ktoré odvysiela RTVS, by mali spĺňať isté kritériá. Zostavili sme pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré dostanú Vaše video do spravodajstva RTVS!

•    Ak sa vo vašom okolí deje niečo zaujímavé, nakrúcajte! Hodnota príspevkov stúpa práve vďaka jeho unikátnemu obsahu,
•    Nakrúcajte na šírku,
•    Vaše zariadenie na nakrúcanie sa snažte udržať čo najviac v pokoji. Zabudnite na prudké pohyby,
•    Pokiaľ je nevyhnutnou súčasťou videa zvuk, skontrolujte hlasitosť.

 

STAŇ SA DIVÁCKYM REPORTÉROM RTVS

CHCEM SA STAŤ REPORTÉROM